Defterdarlığımız Darphane Döner Sermaye Saymanlığı çalışanlarından Muazzez BADANUR’un annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Kartal Emlak Müdürlüğünde çalışanlarından Yusuf KESKİN’in babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Marmara Emlak Müdür Yardımcısı Vekili Nuran AYHAN’ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Bahçelievler Mal Müdürlüğünde çalışanlarından Hacer AYDIN’ın oğlu vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Personeli, Avcılar Mal Müdürü Abdülvahap ÇETİNER’in kız kardeşi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Personel Müdür Yardımcısı Mehmet BÜYÜKDERE vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü personeli Sevgi SİPER’in babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.